Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Xbox Series X ustawisz:

Społeczność


Turniej FIFA 11


I. Zasady ogólne

1. W turnieju może wziąć udział każdy polski gracz FIFA 11.
2. Wszyscy chętni powinni napisać posta w tym temacie na naszym forum, przedstawiając następujące dane:
•    Gamertag
•    Wybrana drużyna (stała na czas trwania całego turnieju, nie można jej zmienić po rozpoczęciu rozgrywek)
3. Wybrana drużyna nie może mieć więcej niż cztery gwiazdki.
4. Do kolejnego etapu turnieju przechodzi osoba, która jako pierwsza wygra trzy mecze.
5. Wszystkie mecze muszą być rozegrane w określonym terminie. Spotkanie może zostać rozstrzygnięte wcześniej, jeśli obaj zawodnicy wyrażą na to zgodę.
6. W razie gdyby mecze nie odbyły się z przyczyn niezależnych od obu graczy (np. awaria serwera) spotkanie musi zostać rozegrane w ciągu dwóch dni od ustania tej przyczyny.
7. Rozstawienie zawodników nie zależy od kolejności zgłoszeń (losowanie).
8. Zawodnicy celowo korzystający z błędów gry (tzw. glitche) lub specjalnie spowalniający swoje połączenia powodując lagi, zostaną automatycznie usunięci z turnieju przez administratora. Oszukiwanie w jakiejkolwiek formie nie będzie tolerowane.
9. Mecze mają być rozgrywane w prywatnych grach bez rankingu, chyba że przynajmniej jeden z zawodników będzie chciał grać z włączonym rankingiem.
10. Wszystkie problemy związane z przebiegiem turnieju należy zgłaszać do administratora. Każda sprawa będzie rozwiązywana indywidualnie. Decyzja administratora jest ostateczna.
11. Gracze są zobowiązani do przestrzegania podstawowych zasad kultury osobistej. Ubliżanie czy obrzucanie obelgami przeciwników może w ostateczności wiązać się z usunięciem z turnieju.  

II. Ustalanie meczów, zgłaszanie przegranych

1. Dokładny termin rozegrania spotkań ustalają między sobą sami zawodnicy, mieszcząc się między datami granicznymi. Każdy etap ma przypisane daty graniczne.
2. Jeśli jedna osoba nie pojawiła się w ciągu piętnastu minut od ustalonej godziny, to drugi zawodnik powinien skontaktować się z administratorem turnieju, który to potwierdzi. Osoba, która pojawiła się o czasie otrzymuje walkower 3:0 w trzech meczach.
3. Obaj zawodnicy mają obowiązek przesłać do administratora (wrog małpa onlinecenter pl) informację z wynikiem w ciągu trzech godzin od zakończenia meczów.
4. Alternatywnie można to zrobić w odpowiednim temacie na forum.
5. Jeżeli nie jesteś w 100% pewny, że Twój przeciwnik postąpi fair i bez problemów zgłosi ewentualną przegraną, to rób zdjęcia końcowych tabel i prześlij je wraz z wynikiem do administratora. Posłuży to później za dowód.

III. Rozgrywki, ustawienia gry

1. Ustawienia gry (wszystkie mecze należy rozgrywać według nich):
- Sesja Prywatna: TAK
- Stadion: Dowolny
- Kontuzje: WYŁ.
- Spalone: WŁ.
- Kartki: WŁ.
- Długość połowy: 5 minut (6 jeśli zawodnicy chcą grać na ranking)
- Ustawienia kontrolera: Bez ograniczeń
- Gdyby po regulaminowym czasie gry i dogrywce wynik był remisowy, to rozstrzygnięcie musi nastąpić w karnych.
2. Zawodnik znajdujący się wyżej w drzewku zakłada grę i zaprasza do niej oponenta. Drugi mecz zakłada jego przeciwnik itd. Jeśli dojdzie do piątego spotkania, to pokój tworzy osoba z większą liczbą strzelonych bramek w przeciągu czterech meczów.
3. Całe spotkanie zwycięża osoba, która jako pierwsza wygra trzy mecze.
4. Jeśli podczas meczu któraś z osób zostanie rozłączona z grą, to należy założyć pokój od nowa. Wszystkie strzelone przed rozłączeniem bramki pozostają - obaj zawodnicy muszą na starcie dać sobie strzelić tyle bramek, ile stracili do momentu rozłączenia i następnie przystąpić do normalnej rozgrywki.
5. W finale spotkają się zwycięzca drzewka nr 1 oraz zwycięzca drzewka nr 2.
6. Jeśli raport pomeczowy nie zostanie nadesłany przed upływem wyznaczonego dla danego etapu terminu, to obaj zawodnicy zostaną zdyskwalifikowani. Nie dotyczy to sytuacji, gdy mecz nie odbył się z winy tylko jednego gracza i fakt ten został zgłoszony administratorowi.

IV. Informacje dodatkowe

1. Wszystkie pytania dotyczące turnieju należy kierować na adres wrog małpa onlinecenter pl.
2. Zasady mogą ulec zmianie w każdej chwili bez wcześniejszego powiadomienia.
3. Nagrody mogą być wysłane tylko pod polski adres pocztowy.