Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Kogo wolałbyś mieć w swojej drużynie?

Społeczność


I. Zasady ogólne

1. W turnieju może wziąć udział każdy polski gracz posiadających subskrypcję Xbox Live Gold.
2. Turniej odbywa się na regułach FFA (Free-For-All, każdy na każdego), w siedmioosobowych grupach.
3.Osoby zainteresowane uczestnictwem muszą wpisać się w odpowiednim temacie na naszym forum, przedstawiając:
•    Gamertag
•    dane kontaktowe dla pozostałych graczy (e-mail, numer Gadu-Gadu itd.)
4. Z każdej grupy do następnego etapu przechodzi po czterech najlepszych zawodników.
5. Wszystkie mecze muszą być rozegrane w określonym terminie, przy każdej rundzie jest podana informacja z dokładną datą i godziną. Mecz może zostać rozstrzygnięty w innym terminie jeśli wszyscy uczestnicy danej grupy wyrażą na to zgodę przedstawiając alternatywną datę, którą musi zaakceptować administrator.
6. Gdyby mecz nie odbył się z przyczyn niezależnych od uczestników (np. awaria serwera), spotkanie musi zostać rozegrane w przeciągu dwóch dni od ustania tej przyczyny.
7. Przydział do grup jest losowy, nie zależy od kolejności zgłoszeń.
8. Osoby celowo korzystające z błędów gry (tzw. glitche), modów lub specjalnie spowalniające swoje połączenia powodując lagi, zostaną automatycznie usunięte z turnieju przez administratora. Oszukiwanie w jakiejkolwiek formie nie będzie tolerowane.
9. Mecze mają być rozgrywane w prywatnych grach (Custom Games).
10. Wszyscy uczestnicy meczu są zobowiązani do zapisania, bez żadnej ingerencji, przebiegu meczu w Theather i udostępnienia go na życzenie administratora.
11. Wszystkie problemy związane z przebiegiem turnieju należy zgłaszać do administratora. Każda sprawa będzie rozpatrywana indywidualnie. Decyzja administratora jest ostateczna.
12. Uczestnicy są zobowiązani do przestrzegania podstawowych zasad kultury osobistej. Ubliżanie czy obrzucanie obelgami przeciwników może w ostateczności wiązać się z usunięciem zawodnika z turnieju. 

II. Ustalanie meczów, zgłaszanie przegranych


1. Termin rozegrania meczu jest opublikowany z wyprzedzeniem na podstronie turnieju w serwisie Online Center.
2. Do rozegrania meczu musi stawić się co najmniej pięciu zawodników danej grupy. W przeciwnym wypadku spotkanie zostanie przełożone na dzień następny (godzina bez zmian). Gdyby to nie pomogło, to do dalszej fazy rozgrywek przejdą osoby, które stawiły się do rozegrania meczu drugiego dnia.
3. Osoby, które zajęły pierwsze cztery miejsca mają obowiązek wstawić informację z wynikiem w ciągu trzech godzin od zakończenia meczu w odpowiednim temacie na forum Online Center, wraz z odnośnikiem do statystyk gry na Bungie.net.
4. W razie remisu następuje dogrywka pomiędzy osobami z taką samą liczbą punktów (do czasu aż z danej grupy pozostanie regulaminowa liczba zawodników).
5. Pamiętaj by zapisywać w Theather każdy mecz – posłuży on w razie ewentualnych skarg jako dowód.

III. Ustawienia gry

1. Ustawienia gry:
•    Tryb: Slayer DMR, Free-For-All (każdy na każdego)
•    Liczba map: 1
•    Limit czasu: 15 minut (20 minut od drugiej rundy)
•    Limit fragów: 25 (50 od drugiej rundy)
2. Mapa jest ustalana z góry przez administratorów i przypisana do konkretnego etapu rozgrywek.
3. Gra jest zakładana i ustawiana przez osobę znajdującą się na czele danej grupy, 10 minut przed startem meczu. Jeśli o zaplanowanej godzinie w lobby nie pojawili się wszyscy zawodnicy, to należy odczekać 10 dodatkowych minut. Kiedy wszyscy uczestnicy się zbiorą, należy rozegrać 5-minutową rozgrzewkę. Po jej zakończeniu zawodnicy przystępują do pełnego meczu, którego wyniki są brane pod uwagę.  
4. Do dalszego etapu przechodzą cztery najlepsze osoby z danej grupy.
5. Jeśli podczas meczu któraś z osób zostanie rozłączona w ciągu pierwszych dwóch minut, to należy rozpocząć mecz od nowa.
6. Jeśli zostanie zerwane połączenie hosta po upływie 10 minut i wszyscy zostaną wyrzuceni z gry, to do dalszego etapu przechodzi czterech najlepszych zawodników przed rozłączeniem.
7. Zasady mogą w pewnych szczegółach zostać zmienione nawet w trakcie trwania turnieju - jednak obowiązują one od kolejnej rundy, jeśli któraś już została rozpoczęta.

IV. Nagrody
1. Osoby, które zajmą trzy pierwsze miejsca awansują do ścisłego finału organizowanego przez OnlineCenter.pl, w którym będzie do wygrania specjalna, biało-czerwona konsola Xbox 360 S 250 GB przygotowana z okazji uruchomienia polskiej wersji usługi Xbox Live. Finał będzie rozgrywany w wybranych grach Xbox Live Arcade - awans do finału wiąże się z otrzymaniem kodów na te tytuły. Szczegóły dotyczące finału można znaleźć na specjalnej podstronie dotyczącej tego etapu rozgrywek.
2. Osoby, które zajmą trzy pierwsze miejsca w turnieju Halo: Reach otrzymają kody na 12 miesięcy abonamentu Xbox Live Gold.
3. Wśród wszystkich uczestników turnieju zostaną rozlosowane kody na hełm husarii dla Awatara (10 kodów).