Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Kogo wolałbyś mieć w swojej drużynie?

Społeczność






Zasady | Zgłoś wynik | Zapisz się! | Lista uczestników | Runda finałowa

Zapisy otwarte: Tak Status: Zakończony
Liczba miejsc: 64 Start turnieju: 16 listopada
Rozpoczęcie zapisów: 9 listopada Rodzaj rozgrywek: FFA (każdy na każdego)
Nagrody:
  • I miejsce - 12 m-cy Xbox Live Gold, kody na gry XBLA, możliwość wygrania konsoli Xbox 360 Slim 250 GB
  • II miejsce - 12 m-cy Xbox Live Gold, kody na gry XBLA, możliwość wygrania konsoli Xbox 360 Slim 250 GB
  • III miejsce - 12 m-cy Xbox Live Gold, kody na gry XBLA, możliwość wygrania konsoli Xbox 360 Slim 250 GB

Wśród wszystkich uczestników rozlosujemy kody na hełm husarii dla Awatara (10 kodów).
 

 I Runda

Grupa Alpha
  Grupa Bravo   Grupa Charlie   Grupa Delta
1. CloudyBartek
  1. pokerzysta
  1. ADULT1
  1. h1 Bobek
2. FruitPanda  2. LucasFGW
  2. B0dzitsu
  2. Pawel Kielce PL
3. KarCzO
  3. Flaha   3. II MEFISTO II
  3. Marcin Boro
4. Zwirz
  4. ZigHor28
  4. Dywan93
  4. lvizzzz
5. Habit75  5. TuGienio   5. InsertCoin7
  5. orionPL
6. aandrzey
  6. TheCz4k
  6. Vertess
  6. I D2 I CICHY
7. savis pl 
  7. Czekov  7. K3dz1oR
  7.
          
Grupa Echo
  Grupa Foxtrot  Grupa Golf  Grupa Hotel
1. xMisikAx   1. Gixior    1. Kerlo
  1. Ralf Dragon
2. I BarteQ I
  2. FoXeR PL  2. Noob z Tibii
  2. Neo5601
3. EVILJamiePL
  3. Albii PL
  3. FiL4theWIN
  3. ZIM0L
4. CANE75   4. KojotPL
  4. FIFTI11
  4. Dar Vader 70 PL
5. Grzegorzkrk87
  5. jakub93
  5. II ADAMUS II
  5. Vaikungfu
6. Mr Markoo PL
  6. Kris Warrior PL
  6. MoczaraPL
  6. RoBBareK
7. fragipl   7. PiowolinPL    7. Siimson  7. Syn Proboszcza

 II Runda

Grupa India
  Grupa Juliet   Grupa Kilo   Grupa Lima
1. FruitPanda
  1. savis PL   1. Habit75   1. EVILJamiePL
2. CloudyBartek   2. KarCzO   2. xMisikAx   2. fragipl
3. LucasFGW   3. TuGienio    3. Kris Warrior PL   3. PiowolinPL
4. Czekov   4. Flaha   4. Gixior    4. KojotPL
5. K3dz1oR   5. II MEFISTO II   5. Kerlo   5. II ADAMUS II
6. InsertCoin7   6. ADULT1   6. FiL4theWIN   6. FIFTI11
7. Pawel Kielce PL     7. h1 Bobek   7. Dar Vader 70 PL   7. Syn Proboszcza
8. lvizzzz   8. I D2 I CICHY   8. Vaikungfu   8. Neo5601

III Runda

Grupa Mike
  Grupa November
1. FruitPanda
  1. InsertCoin7
2. K3dz1oR   2. CloudyBartek
3. TuGienio   3. h1 Bobek  
4. I D2 I CICHY   4. Flaha
5. xMisikAx   5. FiL4theWIN 
6. Kerlo   6. Kris Warrior PL
7. Syn Proboszcza    7. EVILJamiePL
8. PiowolinPL   8. II ADAMUS II

Finał

Grupa Oscar
1. h1 Bobek - 50
2. Kerlo - 48
3. Flaha - 46
4. FruitPanda - 41
5. PiwolinPL - 40
6. Syn Proboszcza - 33
7. II ADAMUS II - 30 
8. FIL4theWIN - 26

Terminarz

I Runda:
   
- Alpha
 dzień: 16.XI.2010 godzina: 20:30
 mapa: The Cage
- Bravo
 dzień: 16.XI.2010 godzina: 20:30
 mapa: The Cage
- Charlie
 dzień: 16.XI.2010 godzina: 20:30
 mapa: The Cage
- Delta
 dzień: 16.XI.2010 godzina: 20:30
 mapa: The Cage
- Echo dzień: 17.XI.2010 godzina: 20:30 mapa: The Cage
- Foxtrot  dzień: 17.XI.2010 godzina: 20:30
 mapa: The Cage
- Golf  dzień: 17.XI.2010 godzina: 20:30
 mapa: The Cage
- Hotel  dzień: 17.XI.2010 godzina: 20:30
 mapa: The Cage
    
II Runda:
   
- India
 dzień: 18.XI.2010 godzina: 20:30
 mapa: Reflection
- Juliet  dzień: 18.XI.2010 godzina: 20:30
 mapa: Reflection
- Kilo  dzień: 18.XI.2010 godzina: 20:30 mapa: Reflection
- Lima  dzień: 18.XI.2010 godzina: 20:30 mapa: Reflection
    
III Runda:
   
- Mike   dzień: 19.XI.2010 godzina: 21:00 mapa: Powerhouse
- November  dzień: 19.XI.2010 godzina: 21:00 mapa: Powerhouse
    
Finał:    
- Oscar
 dzień: 20.XI.2010 godzina: 21:00
 mapa: Countdown