Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Xbox Series X ustawisz:

Społeczność

Wideo
[Wideo] Przyglądamy się Xbox One S
Autor: Zeratul   
03.08.2016.
[Wideo] Rzut oka na Xbox One S

Zgodnie z zapowiedzią, wczoraj do sprzedaży trafił Xbox One S z dyskiem twardym 2TB. W materiale wideo przyglądamy się tej mniejszej oraz, jak się okazało, nieco mocniejszej konsoli.
Czytaj całość…
 
Gramy w The Dark Below do Destiny
Autor: Marcin Pawłowski   
11.12.2014.
 Zgodnie z planem we wtorek do Destiny ukazało się pierwsze rozszerzenie, zatytułowane „The Dark Below”, w którym zadaniem Strażników jest powstrzymanie ataku na Ziemię. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć, jak prezentuje się zawartość tego dodatku, pomijając nowy Strike oraz Raid, które spinają całość, to zapraszamy do dalszej części newsa. Czeka tam wideo z rozgrywki wraz z naszym komentarzem.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Xbox One po lutowej aktualizacji
Autor: Marcin Pawłowski   
16.02.2014.
[Wideo] Xbox One po lutowej aktualizacji

Przyglądamy się temu, jak zmieniła się konsola Xbox One po lutowej aktualizacji interfejsu.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Xbox One - jak działa w Polsce?
Autor: Marcin Pawłowski   
27.11.2013.
 Od 22 listopada tego roku Xbox One jest dostępny w 13 krajach, wśród których niestety zabrakło Polski. Mimo to wiele osób już teraz zdecydowało się sprowadzić ten sprzęt na własną rękę lub skorzystać z pośredników. Jeśli ktoś miał wątpliwości i zastanawiał się, jak Xbox One działa nad Wisłą, to przygotowaliśmy materiał wideo, w których szczegółowo przedstawiono najbardziej istotne kwestie.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Rozpakowujemy Batman: Arkham Origins Collector's Edition
Autor: Marcin Pawłowski   
24.10.2013.

Napisz komentarz (0 Komentarze)

 
[Wideo] Rozpakowujemy Splinter Cell: Blacklist - 5th Freedom Edition
Autor: Marcin Pawłowski   
25.08.2013.

Napisz komentarz (0 Komentarze)

 
[Wideo] Poradniki do Call of Jaurez: Gunslinger
Autor: Marcin Pawłowski   
27.05.2013.
 Wraz z odsłoną Gunslinger seria Call of Jaurez wróciła na prawidłowe miejsce, czyli na Dziki Zachód. Produkcja opowiada o bezlitosnym łowcy nagród, który wyrusza śladem najbardziej niebezpiecznych i legendarnych oprychów - Jessego Jamesa, Billy'ego Kida czy też Johna Wesleya Hardina. Przygotowaliśmy poradniki wideo, pomagające w zdobyciu kilku wybranych osiągnięć.
Czytaj całość…
 
[Wideo] BioShock Infinite - Jak odblokować 1999 Mode?
Autor: Marcin Pawłowski   
26.03.2013.
 Irrational Games chwaliło się swego czasu, że w BioShock Infinite wprowadzony zostanie tzw. „1999 Mode”. Jest to najwyższy poziom trudności, w którym podejmowane przez graczy decyzje są permanentne. Jeśli zdecydujesz się specjalizować w używaniu jakiejś broni lub umiejętności, to musisz się tego trzymać, ponieważ korzystanie z innych może być utrudnione lub wręcz niemożliwe. Tym samym zaliczenie niektórych sekcji gry ma stanowić prawdziwe wyzwanie. Standardowo „Tryb 1999” jest ukryty i odblokowuje się po pierwszym przejściu kampanii. Gdyby ktoś jednak chciał sprawdzić się w nim od razu, to pokazujemy jak to zrobić.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Odpudełkowanie Tomb Raider Collector's Edition
Autor: Marcin Pawłowski   
06.03.2013.

Napisz komentarz (0 Komentarze)

 
[Wideo] Pierwsze 25 minut z polskiej wersji Tomb Raidera
Autor: Marcin Pawłowski   
05.03.2013.
 Na początku stycznia Cenega poinformowała, że polską Larą Croft w najnowszej odsłonie serii Tomb Raider będzie Karolina Gorczyca. Według wydawcy jej barwa głosu idealnie nadawała się do tej roli, a niewielkie doświadczenie w dubbingu nie miało znaczenia. Jak finalnie wypadła? Możecie ocenić sami, oglądając nagrany przez nas materiał z pierwszych 25 minut gry. Przypominamy, że na Xboksie 360 nie ma możliwości wybrania dubbingu/napisów innych niż polskie lub rosyjskie. Jeśli ktoś chce grać w języku Szekspira i słuchać Camilli Luddington, to musi kupić angielskie wydanie.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Recenzja limitowanego kontrolera Tomb Raider
Autor: Marcin Pawłowski   
26.02.2013.
 Jakiś czas temu informowaliśmy, że Microsoft we współpracy ze Square Enix i Crystal Dynamics planuje wypuścić limitowaną serię kontrolerów do konsoli Xbox 360, które będą nawiązywać wyglądem do nowej gry Tomb Raider. Udało nam się przedpremierowo sprawdzić tego pada, więc przygotowaliśmy specjalny materiał wideo na jego temat. Filmik czeka w dalszej części wpisu.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 41