Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najlepsze odsłony Call of Duty tworzy:

Społeczność

Wideo
[Wideo] Pierwszy sezon Halo 4: Spartan Ops
Autor: Marcin Pawłowski   
19.02.2013.
 Wczoraj 343 Industries zakończyło pierwszy sezon „Spartan Ops” - kooperacyjnego trybu Halo 4, który przybrał formę przypominającą serial telewizyjny. W ciągu kilkunastu tygodni od premiery gry otrzymaliśmy za darmo 10 odcinków, składających się z przerywnika filmowego oraz pięciu misji. Czy ta historia będzie kontynuowana już w kolejnej grze, czy może doczekamy się drugiej serii? Na razie Microsoft nie ujawnił swoich planów. Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji zapoznać się z przygodami załogi UNSC Infinity, to zapraszamy do obejrzenia przygotowanego przez nas wideo.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Wrażenia z dema Dead Space 3
Autor: Marcin Pawłowski   
17.01.2013.
 Zgodnie z obietnicą, Electronic Arts udostępnił niektórym graczom wersję demonstracyjną Dead Space 3. Sprawdzić można znany z oficjalnych materiałów i prezentacji początkowy fragment kampanii, kiedy to Isaac Clarke rozbija się na mroźnej planecie Tau Volantis i ponownie musi stawić czoła nekromorfom. Dla osób, które nie mają jeszcze możliwości zagrania (premiera dema dla wszystkich 22 stycznia) nagraliśmy wstawiony w dalszej części wpisu filmik i spisaliśmy pierwsze wrażenia.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Gramy w Forza Horizon - Rally Expansion Pack
Autor: Marcin Pawłowski   
18.12.2012.
 Wyceniony na 1600 Microsoft Points „Rally Expansion Pack” do Forza Horizon wjechał na serwery Xbox Live. Testujemy właśnie to rozszerzenie i dla zainteresowanych nim postanowiliśmy przygotować porcję filmików, które prezentują dodane w paczce samochody oraz wybrane trasy z kilku rajdów. Możecie też posłuchać polskiego pilota, który pomaga w trakcie jazdy.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Możliwości w Hitman: Rozgrzeszenie
Autor: Marcin Pawłowski   
11.12.2012.
 Hitman: Rozgrzeszenie praktycznie przez całą kampanię daje graczom mnóstwo swobody w sposobie podejścia do misji. Można kogoś po prostu zastrzelić, otruć, spowodować wypadek itd. Najlepsze są oczywiście te metody, dzięki którym uzyskuje się rangę Cichego Zabójcy. Przygotowaliśmy materiały wideo, które pokazują przykładowe zaliczenie zadań bez alarmowania kogokolwiek.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Demo Metal Gear Rising: Revengeance
Autor: Marcin Pawłowski   
06.12.2012.
 W nasze ręce wpadł właśnie pakiet Zone of the Enders HD Collection (recenzja wkrótce), a tym samym możemy przyjrzeć się dołączanej do niego wersji demonstracyjnej Metal Gear Rising: Revengeance. Platinum Games zwykle nie schodzi poniżej pewnego poziomu i również w tym przypadku miłośnicy slasherów powinni być zadowoleni, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę duże zawirowania, jakie towarzyszyły produkcji nowych przygód Raidena.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Piąty odcinek Spartan Ops i nowe osiągnięcia
Autor: Marcin Pawłowski   
03.12.2012.
 Zgodnie z rozkładem w Halo 4 pojawił się piąty odcinek Spartan Ops, który przedstawia dalsze losy załogi statku UNSC Infinity. Tym razem nasza ekipa dokona ważnego odkrycia związanego z historią Promethean, a Jul 'Mdama, dowódca Sprzymierzonych na Rekwiem, rozpocznie finalizowanie swojego planu. Wraz z premierą tego epizodu stało się możliwe uzyskanie wszystkich podstawowych osiągnięć. W rozwinięciu obejrzysz filmik pokazujący zdobycie jednego z nich.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Czwarty odcinek Spartan Ops
Autor: Marcin Pawłowski   
27.11.2012.
 W czwartym odcinku Spartan Ops Thorne próbuje wypytać doktor Halsey o historię elitarnego oddziału Spartan, na Rekwiem Jul 'Mdama dalej realizuje swój tajemniczy plan, a Lasky jest zajęty szukaniem śladów pozostawionych przez Prekursorów. Filmik z tego epizodu obejrzysz w rozwinięciu.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Gramy w Hitman: Rozgrzeszenie w trybie Purysta
Autor: Marcin Pawłowski   
26.11.2012.
 Po sześciu długich latach przerwy Agent 47 powrócił do wykonywania mokrej roboty. Dla osób zainteresowanych grą Hitman: Rozgrzeszenie przygotowaliśmy filmik, który prezentuje całą pierwszą misję, „Król Chinatown”, z komentarzem. Została ona rozegrana na najwyższym poziomie trudności - Purysta. Wybierając go nie można liczyć na jakiekolwiek podpowiedzi i pomoce. Spoilerów z głównego wątku fabularnego w tym materiale nie ma.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Odpudełkowanie Hitman: Rozgrzeszenie Deluxe Professional Edition
Autor: Marcin Pawłowski   
25.11.2012.

Napisz komentarz (0 Komentarze)

 
[Wideo] Trzeci odcinek Spartan Ops
Autor: Marcin Pawłowski   
20.11.2012.
 Nowy tydzień przynosi kolejny odcinek „serialu” Spartan Ops - oznacza to, że grający w Halo 4 otrzymali za darmo następny przerywnik o losach załogi statku UNSC Infinity oraz pięć misji do zaliczenia. W „Catherine” ujrzymy bardzo ważną dla tego uniwersum postać, której ogromna wiedza na temat Prekursorów może pomóc w wyjaśnieniu działania artefaktu z Rekwiem.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Drugi odcinek Spartan Ops i nowe osiągnięcie
Autor: Marcin Pawłowski   
13.11.2012.
 Zgodnie z planem, 12 listopada pojawił się w Halo 4 drugi odcinek Spartan Ops, zatytułowany „Artefakt”. Znaleziony w pierwszym epizodzie przedmiot przejmuje kontrolę nad kluczowymi systemami na pokładzie UNSC Infinity, zmuszając Spartan z jednostek Crimson i Majestic do powrotu na planetę w poszukiwaniu sposobu uwolnienia statku. Po wideo prezentujące nowy przerywnik i sposób odblokowania osiągnięcia powiązanego z jedną z misji, zapraszamy do rozwinięcia.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

Pozycje :: 12 - 22 z 41