Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najlepsze odsłony Call of Duty tworzy:

Społeczność

Wideo
[Wideo] Multiplayer w Forza Horizon
Autor: Marcin Pawłowski   
18.10.2012.
 Forza Horizon to nie tylko wielki, wyścigowy festiwal, wokół którego kręci się kariera. Gra naturalnie oferuje też rozgrywkę wieloosobową. Deweloperzy z Playground Games opracowali kilka ciekawych trybów typowo rozrywkowych - „Kotek i myszka”, „Król” i „Zarażony”. Oprócz tego są zwykłe wyścigi z innymi mistrzami wirtualnej kierownicy oraz możliwość wspólnego przemierzania Kolorado z nawet siedmioma znajomymi, połączonego z wykonywaniem wyzwań. Wszystko obejrzysz w akcji w dalszej części wpisu.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Początek przygody z Fable: The Journey
Autor: Marcin Pawłowski   
18.10.2012.
 Fable: The Journey to kolejna poboczna pozycja baśniowej serii Lionhead, tym razem skierowana do posiadaczy Kinecta. Zapraszamy do obejrzenia pierwszych 20 minut gry, podczas których uczymy się, jak korzystać z powozu głównego bohatera. Jest to również następna produkcja Microsoft Studios, która ukazała się w naszym kraju w pełnej, polskiej wersji językowej. W związku z tym przygotowaliśmy porównanie głosów kilku postaci z polskiej i angielskiej edycji.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Rzut okiem na jesienną aktualizację Xboksa 360
Autor: Marcin Pawłowski   
16.10.2012.
 Jak wielokrotnie informowaliśmy, jesienna aktualizacja Xboksa 360 przede wszystkim delikatnie zmodyfikuje wprowadzony rok temu wygląd interfejsu, doda możliwość przypinania rzeczy w specjalnej zakładce oraz odpali system rekomendacji. Ponadto, po wielu latach próśb, pojawia się wreszcie na konsoli przeglądarka internetowa. Osoby czekające na te nowości zapraszamy do zapoznania się z wrażeniami i obejrzenia krótkiej prezentacji, pokazującej przy okazji różnice pomiędzy polskim i amerykańskim kontem. Zawarta w materiale usługa Xbox Music ma ruszyć w Polsce dopiero w przyszłości.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Forza Horizon w pytaniach i odpowiedziach
Autor: Marcin Pawłowski   
14.10.2012.
 Zgodnie z zapowiedzią, przygotowaliśmy materiał wideo z odpowiedziami na pytania związane z Forza Horizon. Chcieliście poznać informacje o tuningu, samochodach, wersjach językowych, karierze czy też trybie wieloosobowym. Po odpowiedzi zapraszamy do filmiku wstawionego w rozwinięciu newsa. Jeśli interesują Was kolejne kwestie, to zapraszamy do komentarzy. Premiera gry w Europie 26 października.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Porównanie wersji językowych Forza Horizon i rozgrywka
Autor: Marcin Pawłowski   
13.10.2012.
 Mamy dobrą wiadomość dla osób, które nie lubią polskiego dubbingu w grach. Możemy potwierdzić, że standardowe wydanie Forza Horizon na nasz rynek zawiera również pełne angielskie tłumaczenie. Wszystko zależy od ustawień konsoli. Dla zainteresowanych tym tematem przygotowaliśmy od razu filmowe porównanie głosów postaci z obu wersji. W związku z tym, że mamy już grę, to wrzucamy ponadto różne materiały wideo z rozgrywki. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś konkretnego o tym tytule, to zapraszamy do zadawania pytań.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Skradamy się w Dishonored
Autor: Marcin Pawłowski   
12.10.2012.
 Dishonored, gra autorstwa niezbyt znanej firmy Arkane Studios, jest jedną z najlepiej ocenianych produkcji ostatnich miesięcy. Według zapewnień deweloperów to tytuł stworzony dla osób lubiących zarówno akcję, jak i kombinowanie. Sprawdźmy sam początek przygód Corvo na najwyższym poziomie trudności i przekonajmy się, czy faktycznie da się bezszelestnie przemykać obok przeciwników.
Czytaj całość…
 
[Wideo] Demo Forza Horizon w akcji
Autor: Marcin Pawłowski   
09.10.2012.
 Wyczekiwana przez wielu graczy wersja demonstracyjna Forza Horizon wylądowała na Rynku Xbox Live, dzięki czemu można już z bliska przyjrzeć się wizji wyścigów w wykonaniu deweloperów z brytyjskiego studia Playground Games. Dla osób, które jeszcze nie mogą ruszyć na drogi wirtualnego Kolorado, choćby ze względu na brak abonamentu Gold, przygotowaliśmy materiał wideo z dema, prezentujący dostępne w nim zawody i polski dubbing. 
Czytaj całość…
 
[Wideo] Wrażenia z bety Medal of Honor: Warfighter
Autor: Marcin Pawłowski   
07.10.2012.
 Wykonaniem trybu wieloosobowego w zbliżającej się wielkimi krokami kolejnej odsłonie serii Medal of Honor zajęło się samo studio Danger Close, a nie drugi garnitur DICE, jak miało to miejsce w części z 2010 roku. Do tego rolę głównego designera powierzono Kristofferowi Bergqvistowi, który był ważną osobą w zespole odpowiedzialnym za multiplayer Battlefield: Bad Company 2. Czy dzięki temu Warfighter zaoferuje ciekawą rywalizację online i będzie godnym konkurentem dla Halo 4 lub Call of Duty: Black Ops II? Udostępnione demo pokazuje, że przed deweloperami jeszcze długa droga.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

Pozycje :: 34 - 41 z 41