Wyszukiwarka
Reklama
Panel użytkownika
Ankieta
Najlepsze odsłony Call of Duty tworzy:

Społeczność

[Wideo] Poradniki do Call of Jaurez: Gunslinger
Autor: Marcin Pawłowski   
27.05.2013.
 Wraz z odsłoną Gunslinger seria Call of Jaurez wróciła na prawidłowe miejsce, czyli na Dziki Zachód. Produkcja opowiada o bezlitosnym łowcy nagród, który wyrusza śladem najbardziej niebezpiecznych i legendarnych oprychów - Jessego Jamesa, Billy'ego Kida czy też Johna Wesleya Hardina. Przygotowaliśmy poradniki wideo, pomagające w zdobyciu kilku wybranych osiągnięć.

Popisowy strzał (15 GS)
Zestrzel ptaka podczas zwycięskiego pojedynku.

Pamiętaj, by unikać kul lewą gałką!
Szybka sprawiedliwość (15 GS)
Wygraj honorowo pojedynek w czasie poniżej 0,6s.

Trzymaj rękę równo nad bronią i skoncentruj się na przeciwniku. Musisz policzyć uderzenia serca i wyciągnąć broń natychmiast po trzecim.
Niesplamiony honor (20 GS)
Ukończ Tryb Pojedynków, wygrywając honorowo wszystkie pojedynki.

Trzymaj rękę równo nad rewolwerem (lewa gałka) i skup celownik na przeciwniku (prawa gałka). By wygrać honorowo, musisz poczekać aż on pierwszy sięgnie po broń. Jak tylko usłyszysz bicie serca, patrz uważnie na rękę rywala i czekaj na charakterystyczny dźwięk. Jeśli spóźnisz się z reakcją, możesz unikać kul lewą gałką.

Do odblokowania osiągnięcia należy wygrać honorowo 15 pojedynków. Jeśli zginiesz pięć razy, zaczynasz od samego początku. Nie jest to jakieś bardzo trudne wyzwanie, ale wymaga praktyki. Jak widać poniżej, udało mi się to zrobić na jednym życiu. Pamiętaj, by podczas ostatniego starcia zmienić przeciwników przyciskiem RB/LB!


Komentarze

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.